^Back To Top

logo

Kontaktné údaje

Telefón: 0909 216 937

Email:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Hľadanie výrobkov

Zaujímavé

Kolotoč metal H3

PDFTlačiť
Kolotoč s držadlami malý na kovovom podstavci. Pre svoju ľahkú montáž je obľúbený v materských školách. Nie je nutné ho betónovať, stačí zakopať do zeme. Základňa je z hliníkovej plechy, použité farby sú ekologicky nezávadné.
Predajná cena999 €
Popis

 

kolotoc-metal-h3

 

 

Kolotoč s držadlami malý na kovovom podstavci. Pre svoju ľahkú montáž je obĺúbený v materských školách. Nie je nutné ho betónovať, stačí zakopať do zeme. Základňa je z hliníkovej plechy, použité farby sú ekologicky nezávadné. Konzola sa zakopáva cca 60 cm a pri použití 10 cm vrstvy betónu sa stabilita kolotoča ešte zvýši.

Montáž výrobku je zahrnutá v cene a prevedú ju pracovníci našej spoločnosti, odhad práce je cca 3 hodiny. Cena dopravy je podľa dohody v závislosti od vzdialenosti.

Bezpečnosť detí je prvoradá, preto pri výrobe a realizácii kolotoča sa pridržiavame platných bezpečnostných noriem a požiadaviek podľa európskych noriem EN 1176 a EN 1177.

Záruka: 2 roky na materiál aj montáž. Záruka sa nevzťahuje na vandalizmus, celkové polámanie, či spálenie jednotlivých častí.

Rozmery pôdorysu: ø 130 cm.

Bezpečnostná zóna: ø 530 cm.

Návšteníci

Práve tu je 13 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Pozrite si

zaruka

TOPlist

Copyrigcht © 2013 Detské ihriská