^Back To Top

logo

Kontaktné údaje

Telefón: 0909 216 937

Email:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Hľadanie výrobkov

Zaujímavé

Auto

PDFTlačiť
Zostava Auto ponúka veľa možností ako sa zahrať. Zároveň oživí exteriér jednoduchým a účelovým spôsobom a priláka množstvo malých zvedavcov aj s rodičmi.
Predajná cena799 €
Popis

Zostava Auto ponúka veľa možností ako sa zahrať. Zároveň oživí exteriér jednoduchým a účelovým spôsobom a priláka množstvo malých zvedavcov aj s rodičmi.

Rozmery pôdorysu: 300 x 150 cm.

Bezpečnostná zona:  500 x 350 cm

Preliezačky sa vyrábajú z borovicovej, impregnovanej, presne frézovanej guľatiny. Zostavy sa montujú formou zapustenia do zeme približne 60 cm a následného zaliatia betónom alebo s použitím pozinkovaných konzolí.

Montáž výrobku je zahrnutá v cene a prevedú ju pracovníci našej spoločnosti, odhad práce je cca 6 hodín. Cena dopravy je podľa dohody v závislosti od vzdialenosti.

Za celo farebné prevedenie, napr. višňová červeň účtujeme príplatok vo výške 10% z ceny ihriska. Na náter používame DIXOL V 1600. Tento farebný disperzný akrylátový lazúrovací lak má výbornú priľnavosť k podkladu a odoláva zmenám teploty. Má dlhodobú životnosť, chráni drevo, odpudzuje vodu, reguluje vlhkosť dreva. Je to ekologický šetrný výrobok.

V prípade voľby farebného náteru sa presná farba upresní telefonicky so zákazníkom ešte pred realizáciou zákazky.

Bezpečnosť detí je prvoradá, preto pri výrobe a realizácii šmýkačky sa pridržiavame platných bezpečnostných noriem a požiadaviek podľa európskych noriem EN 1176 a EN 1177. Preliezka má maximálnu výšku pádu 90 cm, takže ako podklad je postačujúci trávnatý porast. Výrobok splňa podmienky pre použitie vo verejnom sektore(škôlky, školy atď.).

Záruka: 2 roky na materiál použitý pri výrobe preliezačky, 2 roky na montáž

Záruka sa nevzťahuje na vandalizmus, celkové polámanie, či spálenie jednotlivých častí.

Návšteníci

Práve tu je 16 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Pozrite si

zaruka

TOPlist

Copyrigcht © 2013 Detské ihriská